1. Tylko podanie wszystkich wymaganych danych w formularzu umożliwi rejestrację i udzielenie gwarancji.

2. Rejestracja gwarancji jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Rejestrującego/Klienta przez firmę Rakoczy Stal Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.

3. Każdy Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych.

4. Dane osobowe: imię, nazwisko, adres, adres e-mail oraz numer telefonu, przekazane przez Rejestrujących/Klientów będą przetwarzane przez Rakoczy Stal Sp. z o.o. w celu: 
prowadzenia rejestru produktów objetych gwarancją
zebrania opinii o produktach i świadczonych usługach, 
marketingu własnego produktów i usług zgodnie z art. 23 ust. 4 Ustawy o ochronie danych osobowych.

5. Zgodna na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, ale konieczna do prawidłowego przetworzenia zgłoszenia. 

Twoje dane są bezpieczne!

Nie obawiaj się powierzyć nam swoich danych. Szanujemy Twoją prywatność i Twój spokój. Nie zasypiemy Twojej skrzynki mailowej spamem, którego nie chcesz. Nigdy nie udostępnimy Twoich danych osobowych innym podmiotom bez Twojej zgody! Twoje dane osobowe mogą być w każdej chwili usunięte z naszej bazy danych na Twoją prośbę.

Bezpieczne przetwarzanie danych osobowych w naszej firmie zostało potwierdzone niezależnym audytem i poświadczone poniższym certyfikatem.