Kotły Rakoczy po raz kolejny numerem 1 w Polsce

Najlepsze kotły

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejny raz z rzędu kotły marki Rakoczy zostały wybrane numerem 1 w Polsce w największym, ogólnopolskim badaniu opinii klientów - plebiscycie Laur Klienta/Konsumenta 2020, w kategorii jakość produktów - kotły CO.

 

Poprzednie takie badanie w kategorii dotyczącej jakości kotłów centralnego ogrzewania odbyło się w 2018 roku i wtedy również kotły marki Rakoczy uplasowały się na pierwszym miejscu zdobywając Złoty Laur Klienta 2018.
W edycji 2019/2020 marka Rakoczy zdobywając pierwsze miejsce otrzymała także o 4% głosów więcej w porównaniu do edycji 2018 co świadczy o stale rosnącej jakości produktów, która przekłada się na wzrost zaufania i zadowolenia naszych Klientów.

Tegoroczna edycja Plebiscytu Laur Klienta/Konsumenta uwzględniała:
- sondowanie telefoniczne, spontaniczne wskazania, pytanie otwarte, bez kafeterii podpowiedzi,
- sondowanie na portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno – społecznościowych w sieci obejmującej ponad 15000 serwisów internetowych.

Laur Klienta/ Konsumenta to największy program konsumencki w kraju, który już od 16 lat, przynosi odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi obecnie są liderami popularności i zaufania w Polsce. Wyboru tego dokonują sami Klienci.

Dziękujemy serdecznie za docenienie jakości naszych produktów i wszystkie głosy oddane na markę Rakoczy.