Drzwi otwarte

Drzwi otwarte Rakoczy Stal

W sobotę 23 października 2021r. w godzinach 09:00-13:00 zgodnie z zapowiedziami w licznych lokalnych środkach masowego przekazu oraz social mediach odbyły się w naszej firmie Drzwi Otwarte dla osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Spawacz - Ślusarz.

 

Wydarzenie cieszyło się dość sporym zainteresowaniem, dlatego pragniemy podziękować wszystkim przybyłym osobom, które chciały zobaczyć siedzibę firmy Rakoczy Stal przy ul. Grabskiego 41 w Stalowej Woli oraz zakład produkcyjny i panujące w nim warunki pracy.

Osoby, które odwiedziły firmę, były bardzo pozytywnie zaskoczone warunkami jakie panują na hali produkcyjnej, ale także przyjazną atmosferą, jaka według nich dała się wyczuć wśród obecnych na spotkaniu Pracowników firmy. Nic dziwnego, wszak Kadra Zarządzająca stawia na dobre relacje wśród Pracowników oraz ich zadowolenie z pracy i płacy.

Nowy właściciel firmy Rakoczy Stal Sp. z o.o. - austriacki holding Hargassner - oprócz dotychczasowego zakładu, planuje rozbudowę obecnego kompleksu o nową halę produkcyjną w przyszłości, dlatego temat poszukiwania wykwalifikowanej Kadry Pracowniczej jest wciąż otwarty, a praca dla solidnych osób, które zdecydują się podjąć z nami współpracę, zapewniona na długo.