Kocioł DUO ponownie dostępny w Programie Czyste Powietrze!

Rakoczy DUO Czyste Powietrze
Mamy to!

Kocioł DUO Rakoczy ponownie dotowany w Programie Czyste Powietrze!
Jak pewnie wiele osób zainteresowanych tematem zdążyło się zorientować, 1 lipca 2021r. weszły w życie nowe zapisy w regulaminie Programu Czyste Powietrze, które eliminowały z dotacji kotły dwupaliwowe, a tym samym nasz kocioł DUO Rakoczy, który jest kotłem 2 w 1 czyli na pellet drzewny i drewno kawałkowe.
Jako firma, która jest pewna innowacyjności swojego produktu i jego wyjątkowości na polskim rynku złożyliśmy odwołanie do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w tej sprawie.
W NFOŚiGW Władze po konsultacji z Niezależnym Ekspertem oraz w swoim gronie przyznały nam rację i dały ponownie zielone światło dla naszego produktu jeśli chodzi o dotowanie oraz powrót na listę ZUM ( Zielonych Urządzeń i Materiałów) --> https://lista-zum.ios.edu.pl/na której obecność gwarantuje dotację.

Obecnie kocioł znajduje się już ponownie na liście ZUM, a zmiany w zapisach Regulaminu Czystego Powietrza zostaną w tym zakresie wprowadzone początkiem 2022r. o czym można przeczytać w oficjalnym piśmie, które otrzymaliśmy od NFOŚiGW w Warszawie.
 
Rakoczy DUO Czyste Powietrze