Spotkanie integracyjne w Austrii

Austria Hargassner

W dniu 10.06.2022r. pracownicy Rakoczy Stal Sp. z o.o. na zaproszenie obecnych właścicieli, firmy Hargassner z Austrii, brali udział w spotkaniu integracyjnym oraz festynie zorganizowanym na terenie firmy Hargassner w miejscowości Weng im Innkreis w Austrii.

Pobyt na terenie Austrii przebiegał w niesamowicie przyjaznej atmosferze. Po przyjeździe do siedziby firmy Hargassner pracowników naszej firmy przywitali właściciele Seniorzy Państwo Hargassner oraz ich synowie Panowie Marcus i Anton Hargassner.

Po powitaniu zostaliśmy oprowadzeni po całym budynku firmy, gdzie pokazano nam m.in. pomieszczenia produkcyjne i cały proces produkcji kotłów Hargassner.
 
Następnie zaproszono nas do pomieszczenia gdzie miał odbywać się cały festyn. Po przemówieniu powitalnym właścicieli, mogliśmy posmakować pysznych potraw przygotowanych specjalnie dla uczestników festynu przez kucharza firmy oraz popróbować lokalnego piwa i wina. Zabawa była przednia, muzyka grała na dwóch scenach wewnątrz namiotu oraz na zewnątrz.
 
Cała impreza była pięknie zorganizowana, a uczestnicy widać było, że bawili się świetnie do wczesnych godzin porannych. Wszyscy pracownicy Rakoczy zgodnie stwierdzili, że już nie mogą doczekać się kolejnej takiej imprezy, która odbędzie się za dwa lata również w Austrii.
 
Jeszcze raz dziękujemy Państwu Hargassner za zaproszenie na ta piękną uroczystość, natomiast naszym klientom za zaufanie do produktów marki Rakoczy I Hargassner bo to dzięki Wam nasze firmy mogą się rozwijać, a my m.in. w takiej właśnie formie świętować nasze sukcesy.