MEGA promocja na BLACK FRIDAY

Black Friday Rakoczy

Tylko teraz!!!!

Na BLACK FRIDAY w naszej firmie jedna WIELKA MEGA PROMOCJA przeznaczona dla naszych indywidualnych klientów (konsumentów).

 

Ogłoszone jakiś czas temu dwie promocje teraz mogą ŁĄCZYĆ SIĘ, a poniżej szczegóły!

Promocja nr 1 pn. KUPON RABATOWY w magazynie DOM Z OGRODEM (wydawnictwo MajerMedia), do której regulamin znajdą Państwo pod linkiem: Promocja “KUPON RABATOWY” w magazynie “Dom z Ogrodem” 

Może łączyć się z:

Promocją nr 2 Facebookowa pn. INSTALACJE W DOMU, do której regulamin znajdą Państwo pod linkiem: Promocja "INSTALACJE W DOMU"

Mało tego! Połączona Promocja „BLACK FRIDAY” trwa u nas cztery miesiące, czyli do 31.03.2023r, która to data jest końcem trwania obu promocji.

Prosimy o zapoznanie z regulaminami obu promocji i zachęcamy do skorzystania z obu promocji łącznie lub jednej wybranej promocji!

W przypadku chęci skorzystania z promocji „BLACK FRIDAY” klient dokonuje zamówienia kotła Rakoczy bądź Hargassner przez komunikator Messenger właściwego fanpage, przesyłając przez Messenger dodatkowo zdjęcie odpowiedniego KUPONU RABATOWEGO z magazynu Dom z ogrodem.

Pozostałe postanowienia regulaminów obu promocji nie zmieniają się i mają zastosowanie w obu przypadkach do promocji „BLACK FRIDAY”.

W razie pytań dotyczących wszystkich promocji prosimy o kontakt pod nr tel. +48 502 114 232.