Gazele Biznesu 2022

Gazele Biznesu Rakoczy Stal

Szanowni Państwo jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma Rakoczy Stal Sp. z o.o. znalazła się w rankingu "Pulsu Biznesu" zdobywając statuetkę Gazela Biznesu 2022.

 

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że nasza firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna, ma uznaną markę i można jej zaufać.

Gazelą Biznesu 2022 mogła zostać firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2019 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu (Gazele Biznesu 2022) sklasyfikowanych zostało 4597 firm z całej Polski.

Po więcej informacji na ten temat zapraszamy na stronę www.gazele.pl