Podsumowanie akcji "Dzielimy się ciepłem"

Akcja dla rodzin

Z wielką przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy kolejną, trzecią już edycję akcji wsparcia rodzin wielodzietnych pod hasłem „Dzielimy się ciepłem”.
W tym roku z akcji skorzystało aż 16 rodzin z różnych części kraju, tym samym liczba wszystkich rodzin, które do tej pory skorzystały ze wsparcia naszej firmy wzrosła do 43.


Poniżej prezentujemy szczegółowe zestawienie tegorocznej akcji:

Liczba prawidłowych zgłoszeń: 25

Zgłoszenia wg. województwa:
dolnośląskie - 2
kujawsko-pomorskie - 1
lubelskie - 3
lubuskie - 0
łódzkie - 1
małopolskie - 2
mazowieckie - 4
opolskie - 1
podkarpackie - 0
podlaskie - 0
pomorskie - 2
śląskie - 3
świętokrzyskie - 0
warmińsko-mazurskie - 0
wielkopolskie - 6
zachodniopomorskie – 0

Zgodnie z regulaminem naszej akcji do rozdysponowania mieliśmy 16 szt. kotłów c.o. (po 1 na każde województwo). 6 kotłów przeznaczonych do województw z których nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia przekazaliśmy najbardziej potrzebującym rodzinom spośród wszystkich, które zgłosiły się do naszej akcji (decydowała w pierwszej kolejności liczba posiadanych dzieci).
Wszystkie rodziny, które wzięły udział w akcji skorzystały ze specjalnego rabatu promocyjnego wynoszącego 10% rabatu na każde dziecko w rodzinie. Dla rodzin posiadających 10 dzieci (i więcej) cena kotła wyniosła 1zł netto. Aż 7 rodzin w tegorocznej akcji otrzymało kocioł za symboliczną złotówkę, a średni rabat udzielony wszystkim rodzinom w całej akcji wyniósł 84,3%.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję składamy serdeczne podziękowania, a wszystkim rodzinom, które skorzystały z akcji życzymy dużo ciepła i przyjemnego korzystania z kotłów Rakoczy!

Na zdjęciach niektóre z rodzin biorących udział w tegorocznej edycji akcji "Dzielimy się ciepłem".