Wyróżnienie od Premiera RP

Polskie kotły

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 2 maja 2018 r. podczas uroczystych obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Stalowej Woli, nasza firma jako jedno z miejscowych przedsiębiorstw i przedstawicieli lokalnych społeczności, otrzymała z rąk Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego jeden z naszych symboli narodowych – biało-czerwoną flagę.

 

To dla nas duże wyróżnienie, bowiem już od 50 lat pracujemy i rozwijamy się pod barwami biało-czerwonej. Dziś wiele firm, także z zagranicznym kapitałem promuje swoje produkty jako “dobre, bo polskie”. Made in Poland to jakość, którą od lat budują wszyscy polscy przedsiębiorcy.

100 lat niepodległości naszej Ojczyzny, to także długa historia polskiego przemysłu, w rozwoju którego Miasto Stalowa Wola ma bardzo duży udział.

Mając świadomość tego, że polskie firmy mają znaczący wpływ na rozwój naszego kraju, postęp technologiczny, konkurencyjność produktów i siłę gospodarczą, z dumą produkujemy, inwestujemy i dynamicznie rozwijamy się właśnie w Stalowej Woli, w Polsce.

Dziękujemy!