SERWISANT KOTŁÓW GRZEWCZYCH NA PALIWO STAŁE

Firma RAKOCZY STAL SP Z O. O. poszukuje kandydatów na stanowisko: SERWISANT KOTŁÓW GRZEWCZYCH NA PALIWO STAŁE

Miejsce pracy: Stalowa Wola, obszar całego kraju

Obowiązki:

· wyjazdy służbowe do klientów zlokalizowanych na terenie Polski

· pierwsze uruchomienie, serwis, przeglądy okresowe i naprawy kotłów

· doradztwo techniczno - serwisowe

Wymagania:

· wykształcenie techniczne

· Prawo jazdy kat. B

· Dyspozycyjność, gotowość do codziennych wyjazdów

· Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

· Komunikatywność

· Mile widziane uprawnienia elektryczne/energetyczne (SEP do 1 kV)

· Doświadczenie w branży grzewczej

· Znajomość języka niemieckiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

· szkolenia;

· niezbędne narzędzia pracy;

· atrakcyjny system wynagradzania;

Prosimy o przysłanie CV na adres : . z dopiskiem SERWIS

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rakoczy Stal sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej woli przy ul. Grabskiego 41 danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb procesu rekrutacji”

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Rakoczy Stal sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej woli przy ul. Grabskiego 41 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”