Doradca Techniczno - Handlowy ds. Inwestycji c.o.

Firma RAKOCZY STAL SP Z O. O. poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Techniczno - Handlowy ds. Inwestycji c.o.

Miejsce pracy: Polska - obszar całego kraju

Twój zakres obowiązków:

· Praca ukierunkowana na pozyskiwanie i obsługę Klientów z branży inwestycji grzewczych (sprzedaż modułowych systemów grzewczych, kotły kogeneracyjne zasilane biomasą)

· Planowanie, rozwój oraz utrzymywanie stałych i profesjonalnych relacji z Klientami

· Przygotowywanie ofert sprzedaży oraz prowadzenie negocjacji handlowych

· Budowanie pozytywnego wizerunku Firm Rakoczy Stal oraz Hargassner na rynku w Polsce

· Monitorowanie rynku oraz prowadzonych inwestycji w zakresie instalacji grzewczych

· Bieżące raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania:

· Znajomość zagadnień technicznych z branży grzewczej

· Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1 lub B2 – warunek konieczny

· Umiejętność identyfikacji potrzeb Klienta

· Orientacja na cele i odpowiedzialność za realizowane zadania

· Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista

· Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

· Atrakcyjny system wynagradzania, składający się ze stałej podstawy i motywującej premii uzależnionej od wyników sprzedaży

· Długofalową współpracę

· Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

· Indywidualny plan wdrożenia na stanowisku i rozwój zawodowy

· Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się Firmie

· Autonomię i pełną swobodę w wyborze działań, które umożliwią Ci uzyskanie ponadprzeciętnych wyników

· Praca w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze wśród praktyków nastawionych na współpracę

Osoby aplikujące prosimy o podanie swoich oczekiwań finansowych oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rakoczy Stal sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej woli przy ul. Grabskiego 41 danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb procesu rekrutacji”