SALES MANAGER

Firma RAKOCZY STAL SP Z O. O. poszukuje kandydatów na stanowisko: SALES MANAGER

Miejsce pracy: Polska - obszar całego kraju

Twój zakres obowiązków:

· Realizowanie planów sprzedaży,

· Wsparcie handlowe i techniczne kluczowych Klientów,

· Realizowanie celów w zakresie promocji produktów,

· Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań,

· Rozwijanie sprzedaży nowych grup produktowych,

· Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy, w tym reprezentowanie firmy na konferencjach i imprezach branżowych,

· Raportowanie działalności sprzedażowej.

Nasze wymagania:

· Min. 2 letnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży produktów technicznych do sieci dealerów/dystrybutorów (kotły c.o. technika grzewcza),

· Komunikatywność,

· Nastawienie na realizację celów,

· Podstawowe umiejętności analityczne,

· Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

· Rozumienie i szybkie przyswajanie zagadnień technicznych,

· Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

· Znajomość obsługi pakietu MS Office,

· Wykształcenie co najmniej średnie (preferowane techniczne),

· Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

· Pracę w firmie o wiodącej i stabilnej pozycji na rynku,

· Możliwości rozwoju,

· Stałe zatrudnienie (po okresie próbnym – umowa do 33 miesięcy lub umowa o pracę na czas nieokreślony),

· Możliwość współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej

· Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + prowizja + premia roczna),

· Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon etc.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rakoczy Stal sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej woli przy ul. Grabskiego 41 danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb procesu rekrutacji”