PRACOWNIK UNIWERSALNY

Firma  RAKOCZY STAL SP Z O. O. poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK UNIWERSALNY Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZEK WIDŁOWY

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Obowiązki:

  • Obróbka mechaniczna elementów stalowych
  • szlifowanie detali
  • wyjmowanie i selekcja elementów po wypaleniu
  • montaż elementów kotłów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • kontrola jakości

Wymagania:

  • znajomość podstawowych narzędzi ślusarskich
  • mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • pracę w przyjaznym środowisku dla pracownika,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przysłanie CV na adres : .  z dopiskiem ŚLUSARZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rakoczy Stal sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej woli przy ul. Grabskiego 41 danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb procesu rekrutacji”

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Rakoczy Stal sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej woli przy ul. Grabskiego 41 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”