Gazele Biznesu Rakoczy Stal

Gazele Biznesu 2022

Szanowni Państwo jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma Rakoczy Stal Sp. z o.o. znalazła się w rankingu "Pulsu Biznesu" zdobywając statuetkę Gazela Biznesu 2022.

Czytaj więcej
Nasze Dobre Podkarpackie dla kotła Firemax!

Nasze Dobre Podkarpackie dla kotła Firemax!

Szanowni Państwo,
 
​mamy przyjemność poinformować, że nasza firma - Rakoczy Stal zakwalifikowała się do tegorocznej edycji konkursu "Nasze Dobre Podkarpackie", którego organizatorem jest gazeta codzienna NOWINY. To już 19 edycja tego wydarzenia, podczas którego nasz produkt został wyróżniony przez kapitułę konkursu wśród 16 innych produktów i usług prezentowanych przez lokalne firmy i instytucje z Podkarpacia.🏆
Czytaj więcej
Tabliczka znamionowa kotła

Uwaga na fałszywe tabliczki znamionowe!

Ostrzeżenie!!!

Ostatnio w sieci pojawiają się ogłoszenia zawierające oferty sprzedaży tabliczek znamionowych poświadczających o przynależności danego kotła do danej klasy. Zarówno oferowanie sprzedaży, jak i praktyki polegające na nabywaniu w celu zamontowania fałszywych tabliczek znamionowych stanowią przestępstwo. Wykrycie przez kontrolera sfałszowanych tabliczek znamionowych podczas kontroli będzie podstawą zawiadomienia organów ścigania o możliwości popełnienia przestępstwa oszustwa oraz fałszowania dokumentu. Jedynie pochodzące od producenta dokumenty takie jak tabliczka znamionowa kotła, instrukcja użytkowania urządzenia (dokumentacja techniczna kotła) oraz wyniki badań emisji z urządzenia (zaświadczenie producenta) są odpowiednim potwierdzeniem klasy urządzenia w razie kontroli.

Czytaj więcej
Drema 2022

Relacja filmowa z targów Drema 2022

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2022 w Poznaniu, na których nasz produkt - kocioł na zrębkę drzewną Hargassner ECO-HK zdobył najwyższe wyróżnienie - złoty medal targów.

Czytaj więcej