Kotły numer 1 w Polsce

Z ogromną dumą i radością informujemy, że kotły marki Rakoczy zostały wybrane numerem jeden w największym, ogólnopolskim plebiscycie popularności marek i produktów Laur Klienta/Konsumenta 2018 w kategorii: Jakość produktów - kotły CO.
Czytaj więcej
Kotły Rakoczy życzenia

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji. Naszym Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele optymizmu. Niech zbliżający się 2019 rok będzie wypełniony sukcesami w życiu osobistym i zawodowym.

Zarząd i pracownicy Rakoczy Stal

Czytaj więcej
Kotły wyróżnione

Wyróżnienie od Premiera RP

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 2 maja 2018 r. podczas uroczystych obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Stalowej Woli, nasza firma jako jedno z miejscowych przedsiębiorstw i przedstawicieli lokalnych społeczności, otrzymała z rąk Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego jeden z naszych symboli narodowych – biało-czerwoną flagę.

Czytaj więcej
Wielkanoc 2018 Rakoczy Stal

Wesołych Świąt!

Wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wesołych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech ten wyjątkowy czas upływa w zadumie, nadziei i miłości.
Życzymy wiosennego nastroju oraz wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Czytaj więcej