Technolog - programista

Firma RAKOCZY STAL SP. Z O. O. poszukuje kandydatów na stanowisko: Technolog-programista

Opis stanowiska:

  • Programowanie maszyn CNC do obróbki elementów z blach
  • Przygotowywanie dokumentacji warsztatowej dla produkcji,
  • Nadzór nad realizowanymi projektami, przebiegiem produkcji i wsparcie techniczne produkcji,
  • Analiza dokumentacji pod kątem możliwości produkcyjnych firmy
  • Udział w uzgodnieniach z klientami oraz w sporządzaniu ofert

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mechaniczne),
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość technologii obróbki blach,
  • Znajomość programów CAD/CAM
  • Znajomość programu SolidWorks będzie dużym atutem
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie 1 -zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
  • Pracę w przyjaznym środowisku dla pracownika,
  • Podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, kursy, certyfikaty)
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dodatki w okresach świątecznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Po okresie próbnym możliwość indywidualnego ustalenia godzin pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres : [email protected] z dopiskiem PRODUKCJA.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji

Przysłanie aplikacji na podany adres jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych kandydata w procesie rekrutacji. Aplikujący ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”