Hargassner SMART-PK - opinie

Firemax 300 plus - opinia Pana Jacka

"Z miłą chęcią podzielę się opinią na temat Waszego kotła. Firemax300 plus. Użytkuję drugi sezon. Podłączony regulator pokojowy. Kocioł działa rewelacyjnie. Cichy, wydajny. Bez problemu radzi sobie z różnymi peletami. Podłączony jest do starej instalacji grawitacyjnej, oczywiście przez odpowiednio skonfigurowane mieszacze i pompy i radzi sobie bez najmniejszego problemu. Proste czyszczenie, duży zasobnik, sterownik nieskomplikowany ale utrzymujący precyzyjnie zadane nastawy. W połączeniu z regulatorem pokojowym również firmy Tech mega zestaw. Gratuluję produktu. Pozdrawiam Jacek😀"
Hargassner SMART-PK - opinie

Hargassner SMART-PK - opinia Pana Andrzeja

"Jestem posiadaczem kotła Smart -PK na pellet od listopada 2022, od tego czasu do końca kwietnia 2023 spaliłem 4,2 tony peletu A1. Kocioł nie sprawiał żadnych problemów jest praktycznie bezobsługowy. Oprócz usuwania popiołu 3 szuflady z tych 4 ton peletu nie miałem żadnego kłopotu z tym kotłem. Użytkuję go bez bufora i po pewnym czasie zdecydowałem o wyłączeniu pogodówki, uważam, że krzywa temperatury kotła była wtedy bardziej stabilna. Sterownik radzi sobie bardzo dobrze z parametrami spalania. Kocioł można sterować i kontrolować z aplikacji na smartfona i na komputerze. Oprócz szuflady na popiół i dosypywania pelletu działa jak piec gazowy. Ma też bardzo dużą zaletę osiąga bardzo szybko zadaną temperaturę i ma możliwość zmiany mocy z 17 do 32 kW w sterowniku a kocioł pozostaje ten sam. Ciekawy jestem jak będzie wyglądał wewnątrz podczas corocznego przeglądu."

Pan Andrzej z okolic Rawicza

Firemax Rakoczy opinie

Rakoczy Firemax - opinia Pana Józefa

"Do ogrzania domu o powierzchni 100m posiadam piec na pelet firmy Rakoczy Stal typ FIREMAX 15kw. Używam go już trzeci rok i jestem zadowolony, bezawaryjny mało spala. POLECAM".

Pan Józef z okolic Szczecina

Firemax Rakoczy opinie

Rakoczy Firemax - opinia Pani Katarzyny i Pana Damiana

"Od ponad dwóch lat jesteśmy zadowolonymi posiadaczami kotła Rakoczy Firemax 15 kW 300 plus. Urządzenie jest praktycznie bezobsługowe i spokojnie radzi sobie z naszym 170 metrowym domem.  Postawiliśmy na ogrzewanie płaszczyznowe, decyzji tej nie żałujemy, tak samo jak zakupu kotła Rakoczy."

Państwo Katarzyna i Damian z okolic Stalowej Woli

Kotły Rakoczy - opinia instalatora

"Jako instalator z przyjemnością współpracuję od 17 lat z firmą Rakoczy.
Cenię ich za dobre produkty, z których przez lata moi klienci są zadowoleni.
Doradztwo techniczne na wysokim poziomie, zawsze, gdy tylko poproszę o pomoc cały sztab jest do mojej dyspozycji. Instalując przez lata kotły Rakoczy stałem się również serwisantem, który zawsze może liczyć na podpowiedź, sugestie, wskazówki, wsparcie. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność.
Dostępność do części zamiennych niemal że od ręki, mimo iż sporadycznie takowych potrzebowałem, ale zawsze z czasem coś się kończy, a Rakoczy nie pozostawia klienta samemu sobie. Niewiele firm w taki sposób dba o swych klientów.
Z pełną odpowiedzialnością za własne słowa serdecznie polecam firmę Rakoczy".

Dystrybutor i instalator kotłów Pan Jacek z firmy PHU TGiS Bogumiła Parol

Kotły Rakoczy - opinia instalatora

"Z perspektywy instalatora kotły Rakoczy to niezawodne i długotrwałe urządzenia, potwierdzają to setki zamontowanych kotłów i zadowolonych klientów.
Jako inżynier środowiska również cenię to, że montowane przez nas kotły są ekologiczne.
W każdym dniu i o każdej porze dbają o ogrzewanie w domu i przygotowanie ciepłej wody użytkowej".

Dystrybutor i instalator kotłów Pan Stanisław z firmy STANECO - TECHNIKA GRZEWCZA

Kotły Rakoczy - opinia instalatora

"Wieloletnia współpraca firmy Alekotły.pl z producentem nowoczesnych kotłów na pellet Rakoczy zaowocowała wieloma innowacyjnymi kotłowniami z których dziś cieszą się nasi klienci. Jako instalator i sprzedawca tych kotłów zawsze podkreślam jakość, która jest na najwyższym poziomie. Bardzo doceniam profesjonalny serwis i wsparcie zarówno dla klienta jak i instalatora. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie w dalszym ciągu rozwijać się na tak wysokim poziomie".

Dystrybutor i instalator kotłów, Pan Paweł z Alekotły.pl

Hargassner Smart-HV - opinia

Hargassner Smart-HV - opinia Pana Marcina

"Użytkuje kocioł zgazowujący drewno Hargassner Smart-HV, który zastąpił kocioł zasypowy na węgiel. Za mną pierwszy sezon użytkowania, po którym mogę z czystym sumieniem polecić kocioł marki Hargassner.

Dzięki połączeniu kotła z buforem oraz wbudowanym sterowniku, znacznie poprawił się komfort cieplny w całym domu. Temperatura jest utrzymywana na zadanym poziomie, bez nagłych skoków czy spadków. Wspomniany sterownik, upraszcza proces użytkowania kotła do maksimum, prowadząc „za rękę”

przez proces rozpalania. Monitoruje na bieżąco prace kotła regulując przepływ powietrza itd. Dzięki temu po rozpaleniu i zamknięciu drzwiczek, moja praca ogranicza się do ewentualnego uzupełnienia drewna.

Poza wspomnianymi zaletami, duże znaczenie przy wyborze kotła miała dla mnie jakość wykonania. Która tutaj stoi na najwyższym poziomie"

Pan Marcin z Ustronia

Hargassner ECO-HK - opinie

Hargassner ECO-HK - opinia Pana Krzysztofa

"Użytkuję kocioł na zrębkę Hargassner Eco-Hk 20 kW od końca 2021r. 
Piec ekonomiczny i bezobsługowy, wystarcz sprawdzać czy magazyn zrębek jest napełniony i ile jest popiołu zresztą popiołu jest bardzo mało w porównaniem z spalonym opałem. Obsługa i kontrola jest bardzo wygodna jak i na piecu tak i na telefonie. Termostat pokojowy jak i zewnętrzny pracują bez zarzutu i temperatura w pomieszczeniach jest optymalna. Jednym zdaniem wygoda i komfort."

Pan Krzysztof z okolic Stalowej Woli

Rakoczy Firemax - opinie

Firemax - opinia Pana Krzysztofa

"Użytkuje kocioł Firemax 25kw. Kocioł ogrzewa dom jednorodzinny 250 m2 z wysokimi pomieszczeniami (do 5m). Tylko podłogówka plus zbiornik CWU 1501. Mam świadomość lekkiego przewymiarowania kotła jednak sterowanie z pracą PID radzi sobie doskonale i dobiera odpowiednią moc na jaką akurat jest zapotrzebowanie. Urządzenie Firemax to porządek w kotłowni i ciepło w domu. Użytkuje go rok bez żadnych awarii. Dużym plusem jest responsywność serwisu, który pomoże ustawić odpowiednio parametry by kocioł pracował w optymalnych warunkach".

Pan Krzysztof z okolic Wrocławia

Dodaj opinię o kotle Rakoczy lub Hargassner

Powered by BreezingForms