Kotły numer 1 w Polsce

Z ogromną dumą i radością informujemy, że kotły marki Rakoczy zostały wybrane numerem jeden w największym, ogólnopolskim plebiscycie popularności marek i produktów Laur Klienta/Konsumenta 2018 w kategorii: Jakość produktów - kotły CO.
Laur Klienta/Konsumenta to największy ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najlepszych produktów i marek w swoich kategoriach.W kategorii „Jakość produktów – kotły CO” oceniane były wszystkie polskie marki kotłów.
Głosowanie odbywało się w sieci obejmującej ponad 15 000 serwisów internetowych oraz drogą telefoniczną, a pytanie zadane respondentom brzmiało: „Jakie kotły CO uważa Pan/Pani za najlepsze pod względem jakości i poleca innym?”
Marka Rakoczy zdobyła 31% głosów i uplasowała się na I miejscu zdobywając Złoty Laur Klienta 2018.
Dziękujemy serdecznie za wszystkie głosy oddane na kotły Rakoczy oraz najlepsze możliwe potwierdzenie, że użytkownicy naszych kotłów są zadowoleni z ich jakości.
To najcenniejsze z dotychczasowych wyróżnień naszych produktów przyznane przez samych Klientów. Ogromnie cieszy nas fakt, że w opinii polskich użytkowników kotłów c.o., to właśnie produkty marki Rakoczy są numerem jeden.