Palety z rabatem - PROMOCJA!!!

Ekogroszek Tauron z kotłem Rakoczy

1 600 zł rabatu na 20 palet ekogroszku? Tak, to możliwe! Już teraz możesz cieszyć się tańszym paliwem do Twojego kotła. Dowiedz się, jak skorzystać z promocji „Palety z rabatem”.

 

Kupując kocioł Hotter lub Cortina Carbo marki Rakoczy otrzymasz atrakcyjny rabat na najwyższej jakości TAURON Ekogroszek. Będzie on ważny aż do końca 2025 r., przez ten okres w ramach promocji możesz kupić aż dwadzieścia palet w sklepie internetowym TAURON z dostawą pod dom po obniżonej cenie o 80 zł brutto, co w sumie pozwoli Ci zaoszczędzić aż 1 600 zł.

Wybierz idealny dla Ciebie kocioł 5 klasy i Ecodesign na ekogroszek:

· Cortina Carbo – automatyczny kocioł podajnikowy z cylindryczną komorą spalania i bardzo pojemnym zasobnikiem, który umożliwia nawet 9 dni pracy kotła na jednym zasypie - Dowiedz się więcej

· Hotter – ekonomiczny, komorowy kocioł z ręcznym załadunkiem paliwa o niewielkich rozmiarach, z automatyką sterującą i wentylatorem wyciągowym w standardzie - Dowiedz się więcej

Pamiętaj, promocja jest ograniczona czasowo i dotyczy wyłącznie odpowiednio oznaczonych kotłów Hotter i Cortina Carbo. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji dostępnym do pobrania poniżej.

Organizatorem Promocji „Palety z rabatem” jest TAURON Sprzedaż sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Partnerem Promocji jest Rakoczy Stal Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli.

Ekogroszek Tauron

Szczegółowy regulamin promocji znajdą Państwo tutaj: Regulamin promocji "Palety z rabatem"